MENÜ ☰
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Kartal, Manşet, Toplum » Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz Tokatlılar buluşma gecesinde
Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz Tokatlılar buluşma gecesinde

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Tokat Merkez Kervansaray Köyü Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği buluşma gecesine katıldı. Hürriyet Mahallesi Ceylan Düğün Salonu’nda düzenlenen gecede Tokat Merkez Kervansaraylılar, Başkan Altınok Öz’ü salon girişinde davul zurnalarla ve alkışlarla coşkulu bir şekilde karşıladılar.  Geceye Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra Özel Kalem Müdürü Ömer Fethi Gürer, Başkan Danışmanı Nizamettin Zorgül, Sancaktepe Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Recai Demiryürek, Siyasi Parti İlçe Başkan ve Yöneticileri, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

 

Tokat Merkez Kervansaray Köyü Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin organize ettiği buluşma gecesi, Hürriyet Mahallesi Ceylan Düğün Salonu’nda yapıldı. Buluşma gecesinde yoğun ilgiyle karşılanan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e çocuklar da büyük ilgi gösterdi. Öz’e geceye katılan dernek üyelerinin yakın ilgisi dikkat çekti. Gecede yöreyi tanıtan ve vefat etmiş köy sakinlerinin slayt gösterisi duygu dolu anların yaşanmasına yol açtı.

 

Gecede bir konuşma yapan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “Sizlerle beraber olmaktan mutluyum. Tokat Merkez Kervansaray Köyü Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin Başkanı Recep Atsever’i, köylülerini bir araya getiren insanların kucaklaşmasını sağlayan böyle bir gece düzenlediği için tebrik ediyorum. Hemşeri derneklerimiz sosyal ve kültürel hayatı olumlu yönde etkileyen, kentte yaşayan hemşeriler arasındaki kaynaşmayı sağlayan derneklerin, sosyal yardımlaşma ve diğer konuların yanı sıra geldikleri bölgelerin geleneksel kültür ve değerlerini yaşatmaya yönelik çabalarından dolayı kutluyorum. Dernek Başkanı Recep Atasever güzel bir konuşma yaptı. Onun dediği gibi birlik ve dayanışma içinde olun, birbirinizi sevin ve “Kartal’ı seviyorum” demekten de geri durmayın” dedi.

 

📆 14 Ocak 2014 Salı 15:26   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR