MENÜ ☰
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Toplum » Kartal Liseliler Pilav gününde buluştu
Kartal Liseliler Pilav gününde buluştu

Kartal’ın en eski en köklü okullarından olan Kartal Lisesi mezunları derneği (KALMEDER) mezunlarını hersene geleneksel olarak düzenledikleri pilav gününde bir araya getirdi.

kalmeder pilav-1 kalmeder pilav-2
Bu yıl 4.sünü kutladıkları pilav gününe katılım oldukça fazla oldu. Yıllar önce aynı sıraları paylaşmış,aynı sınıflarda okumuş olan  o yılların öğrencileri şimdilerin anne babaları,Doktorları,Avukatları ,işadamları,ev hanımları o yıllara tekrar geri döndüler.

 

kalmeder pilav-3 kalmeder pilav 6
Emekli olmuş ve kendilerini okutmuş olan öğretmenleri ilede bir araya gelen mezunlar oldukça neşeli ve mutluydu.
Okul Bahçesinde düzenlenen proğrama Kartal Belediyesini temsilen Başkan yardımcısı ve Kartal Lisesi mezunlarından Ali Apaydın katıldı.
Yine Kartal Lisesi Mezunlarından Kızılay Marmara afet Bölge Müdürü Özcan Önem,Türk Kızılayı Soğanlık Bölge Müdürü Mehmet Şimşek,CHP Kartal Belediye Başkan Aday adaylarından Yrd.Doç.Dr Hüsnü Süslü,CHP Kartal Belediye Meclis üyeliği yapmış olan A.Haydar Süslü,Emekli Öğretmenlerden Nevzat Tan,İsmail Arsal,Dilruba Erenler,A.Reşit Odabaşı,Derneğin kurucularından ve Onursal Başkanı olan emekli öğretmen Osman Beyazıt,emekli öğretmen Mahir Mutluer,Kalmeder kurucu Yönetiminden Ali Aluç,Bahriye Tepe,eski Başkanları Nuri Tohumcu,Nejdet Ferudun Uludağ,Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ferit Esas ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

pilav-4
Bu senenin mezun olmuş öğrencileride Mezunlar derneğiyle tanışmak ve kaynaşmak amaçlı pilav günüde katıldılar.
Grup Gazcı Kardeşlerin müzikleri eşliğinde eğlenen Kalmederliler Okullarından mezun Nurettin Karakuş,Ekrem Şimşek ve Altınkızın müzkleriylede çoştular.
dernek Yönetimi Olarak kuruldukları günden buyana kendilerinden desteklerini esirgemeyen Kartal Belediye Başkan’ı Sayın Op.Dr.Altınok Öz’e ,Okul mezunlarından Tuzla Belediye Başkanı Sayın Dr.Şadi Yazıcıya ve Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Özcan’a Pilav;Tavuk Ve Ayran temini sağlayan ,Kızılay çadırını Kuran Türk Kızılay’ı Yetkilileri Mehmet Şimşek’e ve Özcan Öneme ;Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Ali Apaydın’a Kurulduğu günden buyana el ele omuz omuza çalışan eski ve yeni yönetime ;Başkanlarına teşekkür ettiler.

 

kalmeder 7
Programın sunuculuğunu üstlenen Şükran Başocak mezun arkadaşlarını okul bahçesinin ortasına davet ederek hep beraber resim çektirdi. Oldukça kalabalık bir şekilde hatıra fotografı cektiren mezunlar sonrasında halaylar çekip oyunlar oynadılar. Hatıra fotograflarının çekilmesinden sonra program son buldu.
Mezunların mutluluğu güzel bir gün geçirdikleri yüzlerinden belli oluyordu.

Galeri
📆 09 Haziran 2014 Pazartesi 15:57   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR