MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Ekim 2022
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Etkinlikler, Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Toplum » Kartal’da CKD’li kadınlar boş durmuyor
Kartal’da CKD’li kadınlar boş durmuyor

KARTAL’DA BÜYÜK BULUŞMA GERÇEKLEŞECEK
Avukat Nihal Gündoğan Başkanlığında Gülcan Tarakçı, Funda Kaba, Nurcan Karadağ, Perihan tekin, Senem Gezer ve Mutlu Aktaş’tan oluşan Kartal Cumhuriyet Kadınları Dernek yönetimi, önümüzdeki dönem daha etkin çalışmalara ve bir dizi etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor.

 
ÜYE YAPILIP ROZET TAKILACAK
Av. Gündoğan başkanlığında haftalık olağan toplantısını yapan ve bölgenin en aktif sivil toplum kuruluşlarından olan CKD, 8 Haziran Pazar günü kadınlarla büyük kadın buluşma  kararı aldı. Kartal Belediyesi Ekolojik Çadır da, kahvaltılı kadınlar buluşması gerçekleştirecek olan CKD,  derneğe katılacak çok sayıda kadının üyelik ve rozet takma işlemi de yapılacak.
Yönetim Kurulu tarafından alınan bir başka karar ise, üye kampanyasının başlatılması oldu. Daha önce üyelik çalışmaları yapan CKD, bunu daha etkili bir kampanyaya dönüştürecek.

 
KADINLARIMIZI DERNEĞİMİZE DAVET EDİYORUZ
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan KCKD Başkanı Avukat Nihal Gündoğan, “Biz kadınlar tarafından oluşturulan en büyük demokratik kitle kuruluşuyuz. Elbette kapılarımız erkeklere de açık. Kadınlar arasında büyük bir dayanışmayı gerçekleştirmek istiyoruz.  Ülkemizin bağımsızlığı, özgürlüğü, demokrasi, insan hak ve özgürlükleri, kadınlarımızın hak ve hukuku, güzellikler ve herkesin insanca ve kardeşçe yaşaması için çalışan dernek ve kadınlar olarak, her kadınla buluşmak istiyoruz. Bizim bir ayrıcalığımız yok, herkesi derneğimize davet ediyoruz. Güzellikleri hep beraber yaratmak istiyoruz”diye konuştu.
Toplantıda, Soma’da yaşamını yitiren aileler ve çocukları için ne gibi çalışmalar yapılabileceği de ele alındı.

📆 29 Mayıs 2014 Perşembe 11:23   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR