MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Spor, Toplum » Kartalspor’da gergin bekleyiş devam ediyor
Kartalspor’da gergin bekleyiş devam ediyor

Pazar günü deplasmanda Tarsus İdman yurdu ile karşılaşacak olan Kartalspor, Cumartesi sabahı Sabiha Gökçen Hava Limanından Adana’ya uçacak.

07.45 Uçağı ile Adana’ya gitmeye planlayan yönetim hiç hesapta olmayan bir durum ile karşılaştı. Meteoroloji yetkilileri Marmara Bölgesini etkisi altına alacak ve 100 kilo metre sürati aşacak olan LODOS FIRTINASI nedeniyle 113 Uçak seferinin iptal edilmesi karşısında Yönetim,Teknik Kadro ve futbolcular arasında gergin bekleyiş başladığı gözlemlendi.

OTOBÜS HAZIR BEKLETİLECEK

Kartalspor Yönetim Kurulu Başkanı Binali Aydın, Profesyonel Takım Sorumlusu Kerem Cep oğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Özbey Pekşen ve Kartalspor Teknik Direktörü Özgür Zengin, Kulüp binasında bir toplantı yaptı ve durum değerlendirmesi gerçekleştirdiler. Başkan Binali Aydın, olası hava muhalefeti nedeniyle Adana Uçak Seferi iptal edilmesi karşısında (A) planını devreye sokacaklarını belirterek,” Şu anda Uçak seferimiz ile ilgili bir olumsuzluk yok. Ne var ki Metroloji yetkilileri ve televizyonlar sürükli olarak şiddetli bir Lodos fırtınasının beklendiğini ve bu nedenle 113 Uçak seferinin ve bazı Vapur seferlerinin daha fırtına başlamadan iptal edildiğini açıklaması karşısında ve her ihtimale karşı (B) planımızı devreye geçirmeyi planladık ve otobüsümüzü hazır bekletiyoruz” açıklaması yaptı.

Aydın, Cumartesi sabahı ve öncesi Adana Uçak seferleri iptal edilirse daha önce kara yolu ile Mersin’e gitmeyi planladıklarını sözlerine ekledi..

📆 31 Ocak 2015 Cumartesi 14:27   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR