MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Toplum » KENT KONSEYİ MODEL UÇAK KURSU İLK SETRİFİKALARINI VERDİ
KENT KONSEYİ MODEL UÇAK KURSU İLK SETRİFİKALARINI VERDİ

Kartal Belediyesi Kent Konseyi’nin, Türk Hava Kurumu işbirliğiyle açtığı Model Uçak Başlangıç kursunun ilk mezunları belgelerini aldı.

 

Kurs çalışmalarını yerinde izleyen ve öğrencilere başarı dileklerini ileten Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, çocukların ufuklarını açan, düşüncelerini geliştiren, yeteneklerini arttıran bu tür kursları çok önemsediklerini ifade etti.

 

Kent Konseyi’nce düzenlenen Kurs Model Uçak Başlangıç Kursu mezunları, belgelerini, Kartal Belediyesi sahil binada Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer, THK Kartal Şube Başkanı M. Orhan Yılmaz, Kent Konseyi Başkanı İrfan Kurtulmuş ve Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyeleri ile Kadın Meclisi Başkanının elinden aldı. Model Uçak Eğitmenliğini Rehber Öğretmen Gökçe Albayrak ve Kent Konseyi Sorumlusu Kadriye Akkılıç’ın yaptığı ve 9 öğrencinin yer aldığı kursun, yeni kursiyerlerle devam edeceği açıkladı.

📆 19 Şubat 2015 Perşembe 14:42   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR