MENÜ ☰
Ramazan Ayınecdet-cam-akademi
Mart 2023
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Politika, Toplum » ”Metin Ağırman’ı Destekliyoruz”
”Metin Ağırman’ı Destekliyoruz”
CHP Eski İlçe Başkanlarından Nazım Gülmez, 25. Dönem için Haziran ayında gerçekleştirilecek seçimlerde geçtiğimiz hafta 1.Bölge den Aday adaylığını açıklayan Metin Ağırmanı destekleyen yazısı parti tabanında büyük yankı uyandırdı.
Nazım Gülmez, “Gönlümüz yaşamın bize dayattığı olumsuzluklarda bir değerimizin saf dışı olmasına razı değil. Kimseyle konuşmuş değilim ama buradan yol arkadaşlarına bir çağrıda bulunuyorum. O’nu yüreklendirelim. Aday başvurusunda bulunması çağrısı yapıyorum. METİN AĞIRMAN’I DESTEKLİYORUM…”
METİN AĞIRMAN’I DESTEKLİYORUM…
Ükemiz çok önemli bir eşikten geçiyor.Yaşamsal sorunlarla karşı karşıyayız. Bu milletvekili seçimleri büyük önem taşıyor. Ya iktidar olacağız,yada büyük bir mücadelenin başındayız. Güçlü,donanımlı kadrolara ihtiyaç duyuyoruz. Üzülerek söylüyorum ki bu güne kadar işte bu bizim adayımız diyebilecegimiz ve arkasında duracağımız bir aday yok. Farklı şeyler yapabilecek, vizyonu olan, mücadele adamı, sahici ,samimi bir adayımız yok. En azından benim için böyle bir aday yok.
Elbette farklı özellikleri olan adaylarımız var. Ve bir kısmını destekleyeceğiz. Bu seçimde sadece birine oy vermek durumunda değiliz. Seçilme noktasındaki bütün adayları destekleyebilir, oy verebiliriz.
Ben örgütün adaylarını destekliyeceğim. Yaşamını bu mücadelenin içinde sürdüren, inatla bu ana aksı terketmeyen, inancını, umudunu kaybetmeyen adayları destekliyeceğim. Oradan aydınlık Türkiye mücadelesine güç devşirmek istiyorum. Kadın, genç istiyoruz ama, nitelikli kadın, nitelikli genç istiyorum. Bu mücadelenin içinde pişmiş genç istiyorum. Yaşamını, deneyimlerini, birikimlerini bu kavgaya koyacak, ruhu genç, düşüncesi genç adaylar arıyorum.
METİN AĞIRMAN kardeşimiz bu profile çok yakın bir adaydır. Aday olmak istediğini sosyal medya üzerinden çok uzunca bir süre önce açıklamıştı. Hepinizin bildiği gibi geçtiğimiz günlerde alçak bir saldırıda abisini kaybetti. Doğal olarak bu yarışta geride kaldığını, moral motivasyonunu yitirdiğini söylemek yanlış olmaz.
Gönlümüz yaşamın bize dayattığı olumsuzluklarda bir değerimizin saf dışı olmasına razı değil. Kimseyle konuşmuş değilim ama buradan yol arkadaşlarına bir çağrıda bulunuyorum. O’nu yüreklendirelim. Aday başvurusunda bulunması çağrısı yapıyorum. Kampanyasının örgütlenmesine bir araya gelerek katkı verelim.

Çünkü Metin bizden biridir. Bu örgütün gençlik kolları başkanlığından başlayarak bugüne iyi bir sıra neferidir.
Benim bir oyum Metin’e. Destekliyeceğim. Sizi bilemem..” diyerek sonlandırdı.

Kaynak : İlçem gazetesi
 

 

📆 19 Şubat 2015 Perşembe 11:25   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR