MENÜ ☰
.
Nisan 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, Kartal, Manşet, Politika, Toplum » MHP Kartal adaylarını tanıttı
MHP Kartal adaylarını tanıttı

MHP Kartal İlçe Teşkilatı Belediye Başkan adayı ve Meclis üyeleri tanıtımında adeta gövde gösterisinde bulundu.
SON VİRAJA GİRİLDİ

Yerel Seçimler yaklaşırken Siyasi Parti’lerde hareketlilik had safhaya çıktı.Geçtiğmiz yıllarda MHP Kartal teşkilatı’nın düzenlediği organizasyonlar sönük geçerken , bu kez Salonlara sığmıyorlar.

MHP Kartal Belediye Başkanı ve Belediye Meclis üyelerini tanıttığı bir gece düzenledi.Geceye yüzlerce davetlinin akın ettiği ve salona sığmadıkları görülürken Salona ilave sandelye ve masa takviyesi yapılmasına karşın yine de bir çok partili ayakta izlemek zorunda kaldı.

MHP-Kartal-aday-tanıtım-toplantısı-1  MHP-Kartal-aday-tanıtım-toplantısı-2

MHP KARTAL İLÇE BAŞKANI METİN ÖZÜPEK’TEN DUYGULANDIRAN KONUŞMA 
Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Metin Özüpek Salonu dolduran davetlilerin duygulanmasına ve heyecanlanmasına neden oldu.Özüpek şunları söyledi :
Özüpek ” Bu salona teşrif eden herkesi selamlıyorum.Kartalın her köşesinde en iyi sonucu almak için elimizden geleni yapacağız.İlk hedefimiz Kartallıları vefalılıştırmak ve Milletimizi bir ve bütün olarak huzura kavuşturrmaktır.30 Mart bunun için tarihi bir fırsattır.Bu seçimlerde Siyasi iktidara vade biçilmeli , geldiği gibi gidecekleri’nin de işaretleri verilmelidir.Vatanımız’ın hayrı Milletimiz’in bekaası , Devletimiz’in selameti için AKP inişe geçmeli sandığa gömülecek günlere şimdiden hazırlık yapmalıdır.

metin 1

Ülke 30 Martta normale döndürülmelidir.Kaldırması kolay olmayan yüklerinden 30 Martta bu Millet kurtulmalıdıtr.Karanlıktan çıkacak , kutuplaşmadan arınacak , kargaşadan sıyrılacak korkudan ve kaostan uzaklaşacaktır.Bölünmemizi bekleyen parça parça koparak oraya buraya savrulmamızı isteyen haydutlara narsistlere ve haysiyetini gömmüş arlanmazlara ayağa kalkan bir vijdan en iyi cevabı verecektir.Milletimiz üzerinden hesap yapmanın bedeli çok ağır olacaktır.Türk Milletini hiçe saymanın Türklüğü inkar ve ret etmenin faturası muhataplarının kafasına balyoz gibi çarpılacaktır.
Yedi kol’dan 24 boy’dan Dünya’ya nam salan Türk’üz Türk Milliyetçileriyiz.Allahın izni ile Türk Milletinin desteği ve inanmış Halkımızla Kartal’ın burçlarına üçhilalli bayrağımızı takacağız.Belediyecilik nasıl olur ? Hizmet Vatandaşa nasıl verilir herkese göstereceğiz.Ne Mutlu Türküm diyene.”dedi

ERHAN KEKEÇ İDDİALI GELİYOR…

Özüpek’in ardından kürsüye gelen MHP Kartal Belediye Başkan adayı Erhan Kekeç ise kısaca kendini tanıttıktan sonra Kartal için düşündükleri projeleri anlattı.Kekeç şöyle konuştu :

metin 4
Kekeç ” Adaylığımızın açıklandığı günden beri teşkilatımız ile birlikte çalışıyoruz. Ev toplantıları ,esnaf ziyaretleri ve pazar gezmelerimiz ile Kartal’ın heryerindeyiz. Çaldığımız her kapıda bizi güleryüzle karşılayan ve “Artık yeter biz sizi istiyoruz bizi bu hırsızlardan kurtarın” diyen insanlarla konuşuyoruz. Bunun nedenini Kartal’da  çok değil bir on yıl önceye giderek anlarsınız. Beton ve taş yığınları ile karşı karşıyayız. 31 Mart sabahı üç hilali kartalın burçlarına dikeceğiz.”dedi

Galeri
📆 01 Mart 2014 Cumartesi 10:36   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR