MENÜ ☰
.
Nisan 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, İlçeler, Manşet, Pendik, Toplum » MHP Pendik Kongresinde Sıcak Gelişme
MHP Pendik Kongresinde Sıcak Gelişme

MHP İstanbul İl Başkanlığı İstanbul İlçelerinin Kongre takvimi belirledikten sonra Pendik’te MHP Kanadında Hareketlenmeler sıcak gelişmeler başladı .

Yaklaşık bir ay önce beklenmedik bir şekilde MHP Pendik İlçe Başkanlığına atanan Serdar OKAY ‘dan beklenen performansın alınamadığı yönünde genel bir kamuoyu oluşması 13 Aralıkta 2014 de gerçekleşecek MHP Pendik İlçe Başkanlığı Kongresinde Hem Serdar Okayı hemde MHP İstanbul İl Başkanı M.Bülent KARATAŞ’ı zora sokacağı yönünde.

 
MHP Pendik Kongresine bir ay önceden adaylığını açıklayan Pendik Ülkü Ocakları Eski Başkanı Tamer CANPOLAT  kongre takviminin oluşmasıyla  çalışmalarına hız verdi.

Önümüzdeki günlerde adaylıklarını açıklaması beklenen Pendik’te siyasal dengeleri değiştirecek, Pendik’in hafızaları tasarruf alacağı yönünde kulisler olmakta.

Kulislerde adaylığına kesin gözü ile bakılan ve Pendik Kamuoyunun da yoğun desteğini alan aday olması için teşkilatların genelinden yoğun bir baskı ve istek olan MHP Pendik Eski Teşkilat Başkanı Hakan ÇEÇEN için Pendik’in ortak mutabakatı olarak görüldüğü kulislerde dolaşmaktadır.

 

İlçelerden özellikle Pendik kongresine birden fazla adayla gidileceğine kesin gözüyle bakılırken, atama ile MHP Pendik İlçe Başkanlığına gelen Serdar OKAY’ın karşısına değil AKP’yi Pendik’te devirmek için Hakan ÇEÇEN’in aday olacağı MHP kulislerinde konuşuluyor.

 
Pendik’te Eski Ocak Başkanı ve MHP Pendik Teşkilatlardan Sorumlu Eski Başkanı Hakan ÇEÇEN’in adaylığını açıklamasından sonra, atama ile gele Serdar OKAY ‘ın aday olup olmayacağı kulislerin ayrı bir gündem konusu.

📆 19 Kasım 2014 Çarşamba 15:06   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR