MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Mart 2023
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Eğitim, Genel, Manşet, Toplum » MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLER ÖNCELİĞİMİZDİR.
MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLER ÖNCELİĞİMİZDİR.

MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLER ÖNCELİĞİMİZDİR.

 
Eğitim- Bir Sen İstanbul 4 Nolu Şube Divan Toplantısı Tuzla Asım Kibar Turizm Otelcilik Ve Meslek Lisesi’nde gerçekleşti.

 
Şube Yönetim, Disiplin, Denetleme ve İlçe Yönetim Kurulları’nın tam kadro katıldığı toplantıda ‘Yeni Dönemin Planlanması, Komisyon Çalışmaları, Gençlik ve Genç –Memur Sen, Her Sınıfın Yetim Kardeşi Var’ gibi konu başlıkları tartışıldı.

 
Divan toplantısına başkanlık eden Şube Başkanı Talat YAVUZ; ‘ Özellikle yeni dönemde milli manevi değerlerimize daha çok sahip çıkan ve bu değerler üzerinden bizlerin kimyasını bozmaya çalışanlara karşı en ön sırada dimdik duran bir teşkilat olmalıyız’ dedi.

 
Yeni Dönem -Komisyonlar
Geçtiğimiz Kasım ayında yapılan kongrede tekrar Şube Başkanlığı’na seçilen YAVUZ ,‘önümüzdeki dönemle ilgili yapacağı çalışmaları anlatarak Eğitim-Öğretimi daha iyi seviyelere taşımak için yapılacak her çalışmada Eğitim-Bir Sen’in emeği olmuştur ve olacaktır’ dedi. Şube olarak üzerlerine düşen tüm sorumlukluları yerine getireceklerini ve bu divan toplantısının yapılacak çalışmalar için bir milat olacağını belirtti.

 
Genç Memur-Sen ve Gençlik Projeleri
Gençliğin giderek maneviyattan uzaklaştığı günümüz toplumundan bahseden YAVUZ, Memur-Sen’ in en önemli projesi olan Genç- Memur Sen’i ilerleyen günlerde tüm okullarda yapacağı çok önemli projelerle medeniyetini tanıyan, maneviyatla barışık nesiller yetişmesi için mücadele edeceklerini belirtti.

 
Her Sınıfın Yetim Kardeşi Var

 
İHH İnsani Yardım Vakfı ile birlikte yürütülen ‘ İYİLİKTE YARIŞAN SINIFLAR-HER SINIFIN BİR YETİM KARDEŞİ VAR’ projesinin paydaşı olarak ‘Bu çalışmayı bir merhamet hareketi olarak tanımladıklarını belirten YAVUZ, merhamet hareketinde öncü öğretmenler olarak sınıflarla yetimleri buluşturacağız ve kısa sürede tüm sınıflarda uygulanması için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz’ diye konuştu.

Etiketler:
📆 31 Aralık 2014 Çarşamba 14:01   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR