Cumhuriyet Halk Partisinde Gençlik Kolları Seçimleri Tarihinin belirlenmesinin ardından Adaylarda netleşmeye başladı.
3 Aralık 2017 günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Gençlik Kolları seçimlerinde mevcut Gençlik Kolları Başkan Uğur Temel YENİDEN VARIM dedi..
Temel sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada ;Ülkemizin geleceği olan gençler olarak ‘Fikri hür vicdanı hür’bir şekilde mücadele etmek zorunda kaldığımız bu günlerde ,
2 yıl boyunca görevimin getirdiği sorumluluk bilinciyle doğruluktan taviz vermediğim bu yolun henüz bitmediğini düşünerek, örgütümden aldığım güç ve destekle yeniden Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Gençlik Kolları Başkanlığı’na adayım dedi..
Başarılar dileriz.
İstanbul34gazetesi
Bir yanıt yazın