MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, İlçeler, Manşet, Pendik, Toplum » Sağlıklı Yaşam İçin Yürüdüler
Sağlıklı Yaşam İçin Yürüdüler

Pendik Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü, İstanbul’un en güzel sahillerinden biri olan Pendik sahilinde farkındalık oluşturmak amacıyla ‘Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü’ düzenledi. 40 dakika süren etkinlik sonunda katılımcılara su ve meyve ikram edildi.

 

Pendik Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü, sahil alanında ‘Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü’ gerçekleştirdi. Yürüyüşe Pendik Belediye Başkan Yardımcıları Ramazan Öztürk, İzzet Öztop ve Sami Divleli, Başkan Danışmanı İbrahim Ciminli, Pendikspor Başkanı Sami Bayram,  Yeşilay Pendik Şube Başkanı Mehmet Topal ve dernek üyeleri, belediye personeli ile çok sayıda vatandaş ve genç sporcu katıldı.

Yürüyüş sonrası su ve meyve ikramı yapıldı

Pendik Marina’da başlayan yürüyüşte önce sağlıklı bir spor yapmak için gerekli olan açma-germe hareketleri yapıldı. Ardından başlayan yürüyüş, Pendik Sahili boyunca Yunus Köprüsü’ne kadar sürdü. Yaklaşık 40 dakika süren yürüyüş etkinliği sonrası Başkan Yardımcıları Öztürk, Öztop ve Divleli, yürüyüşe katılanlara ve sahilde spor yapan vatandaşlara meyve ve su ikramında bulundu.

Gençlik ve Spor Müdürü Avni Er, sağlıklı yaşam adına başlattıklarını etkinlikler dizisinin bisiklet turu ve benzer şekilde farkındalık oluşturacak etkinliklerle süreceğini belirtti.

📆 14 Mart 2016 Pazartesi 10:47   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR