MENÜ ☰
.
Nisan 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Flaş, Kartal, Manşet, Politika, Toplum » SEÇİLMEDEN MAL VARLIKLARINIZI AÇIKLAYIN…!
SEÇİLMEDEN MAL VARLIKLARINIZI AÇIKLAYIN…!

DP İLÇE BAŞKANINDAN ADAY ADAYLARINA ÇAĞRI;
SEÇİLMEDEN MAL VARLIKLARINIZI AÇIKLAYIN
DP Kartal İlçe Başkanı Sedat Özkan’dan tüm partilerin Belediye Başkan aday adaylarına çağrı. Adaylığınız açıklanmadan mal varlıklarınızı açıklayın. Türkiyede temiz ve şeffaf siyaset adına bu çağrıyı yaptığını söyleyen Özkan Basın açıklamasında şunları söyledi:
DEMOKRAT PARTİ KARTAL İLÇE BAŞKANI SEDAT ÖZKAN’ IN BASIN AÇIKLAMASI
Türkiye de temiz siyaset, temiz belediyecilik, temiz toplumu oluşturabilmek, adaylıklarının arkasında rantın olmadığını, kendine çevresine ve parti teşkilatlarına, doğabilecek menfaatleri ön planda tutmayacaklarından emin olabilmek adına özelde Kartal’ımızın genel de tüm Türkiye’de ki adayların ve aday adaylarının şahsi malvarlıklarını açıklamalarını hatta sahip oldukları şirketler,vergi borçları ve sgk borçlarına kadar açıklamaları uygun olacaktır.
Ben bir Kartal’lı seçmen ve siyasetçi olarak kartal ve Türkiyede’ki adayların ve aday adaylarının bu konuda halkın hassasiyetini ön planda tutmaları ve bunları açıklamalarının uygun olduğunu düşünmekteyim.Temiz ve şeffaf siyasetin oluşması amaçlı yaptığım bu teklifi başta Demokrat Parti Kartal Belediye Başkan Adayım sayın MÜSLİM ŞAHANOĞLU’nun açıklamasını bununla birlikte tüm aday ve aday adaylarınında hassas olan bu konuda şeffaf ve samimi davranarak açıklayacaklarını ve Kartallı seçmeni bilgilendireceklerini ümit etmekteyim.
Biz Demokrat Parti ailesi olarak Türkiye siyasetinin yozlaşmış, yolsuzluklarla anıldığı, temiz siyaset, şeffaf belediyecilik anlayışının daha da bir önem kazandığı şu günlerde bu açıklamaların yerinin ve zamanının geldiğini düşünmekteyiz. Yerel yönetimlere talip olan aday ve aday adaylarımızın hassas davranacakları hususunda hiç şüphemiz yoktur.
Demokrat Parti Kartal İlçe Başkanı olarak bu teklifimin Kartal daki aday ve aday adaylarının başta olmak üzere Türkiye genelindeki adayların kabulleneceğini, seçmenin “ Ben adayımı tanımak istiyorum” merakınında giderileceğine eminim. Bu düşünceyle tüm adaylara ve aday adaylarına 30 Mart 2014 yerel seçimleri için yapacakları çalışmalarında başarılar dilerim.
Saygılarımla DP Kartal İlçe Başkanı Sedat ÖZKAN

Etiketler:
📆 25 Ocak 2014 Cumartesi 17:07   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR