MENÜ ☰
.
Nisan 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Duyurular, Flaş, Manşet, Toplum » “Sen De Bir Milyon Kişiden Biri Olmak İstemez Misin?”
“Sen De Bir Milyon Kişiden Biri Olmak İstemez Misin?”

ÖZÜRLÜLER VAKFINDAN SİZ DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZA MESAJ VAR..!
”Biz Özürlüler Vakfı olarak özürlülüğün; bu sorunla yaşayan bireylerin ya da ailelerinin karşı karşıya kaldıkları bir sağlık sorunu değil, sosyal boyutlarıyla toplumu yakından ilgilendiren ve tüm bireylerin ortak çabasını gerektiren bir insan hakları sorunu olarak ele alınması gerektiğini düşünüyoruz.

Devlet ve toplum olarak temel sorumluluğumuz, nüfusun azımsanamayacak bir bölümünü oluşturan özürlü bireylerin sorunlarına sahip çıkarak, sağlıklı politikalar ve kalıcı çözümler üreterek, onların yaşama sevincini yitirmeden, mutlu bir yaşam sürebilmeleri için çaba sarf etmek olmalıdır.
Özürlüler Vakfı; özürlülük hakkında ihmal edilen konularda, kamuoyunu harekete geçirmek üzere planlı bir şekilde çalışarak, çeşitli etkinlikler yapmaktadır.
2009 yılında “Haydi Gülümse” isimli bir proje ile 0-15 yaş arasındaki özürlü çocukların (aciliyet sıralarına göre) ameliyatlarını duyarlı kişi ve kurumların katkılarıyla gerçekleştirebildik.
2013 itibariyle de daha büyük ve kapsamlı bir projeyle yolumuza devam ediyoruz. Sırada ameliyat olmayı bekleyen daha çok çocuğumuz var, onların da yarınlara umutla, sağlıkla bakabilmeleri için duyarlı kişi ya da kurumların destekleri gerekli.
Şık bileklikler tasarladık. Gelirleri 0-15 yaş arasındaki özürlü çocuklarımızın ameliyat ve tedavilerinde kullanılacak.  Proje ile ilgili detaylı bilgi www.birmilyonbileklik.com sitemizde mevcuttur, dilersiniz ziyaret edebilirsiniz”.
Şimdi harekete geçme zamanı!
http://www.birmilyonbileklik.com/default.aspx

📆 03 Eylül 2013 Salı 11:25   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR