MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Realty House Gayrimenkul
SINAV KAYGISI SEMİNERİ

Kartal Belediyesi’nden Öğrenciler ve Ailelerine “Sınav Kaygısı” Semineri

Kartal Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından Erguvan Psikiyatri Merkezi işbirliği ile Kartallı öğrenciler ve aileleri için” Sınav Kaygısı” konulu seminer düzenlendi. Kartal Belediyesi Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen seminere Psikiyatri Uzmanı Dr. Nihat Beşikçi konuşmacı olarak katıldı.
729f0f58-f94e-4770-9b8c-bdfef4d1ccce

Öğrencilerin motivasyonlarının arttırılması ve sınav kaygılarının en aza indirilmesi amacıyla gerçekleştirilen seminere Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Mermertaş, Kartal Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Sevin Köker, Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lisesi, Era Teknik Koleji, Çözüm Temel Lisesi, İMKB Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi öğrencileri ve çok sayıda veli katıldı.

Psikiyatri Uzmanı Dr. Nihat Beşikçi, seminerde, sınav kaygılarının nedenleri hakkında bilgi verdi ve çözüm yollarına değindi. Sınav kaygısının doğal bir durum olduğunu vurgulayan Beşikçi, kaygıları kontrol altına almanın ve sınav öncesi yaşanan stresten uzaklaşmanın yollarını anlattı. Salonda bulunan velilere, sınav dönemlerinde çocuklarına nasıl yaklaşmaları konusunda tavsiyelerde bulunan Beşikçi, seminerin sonunda velilerin ve öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Mermertaş, seminerin ardından Dr. Nihat Beşikçi’ye ve dinleyicilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Mermertaş, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz adına Beşikçi’ye plaket takdim etti.

📆 26 Şubat 2016 Cuma 13:54   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR