MENÜ ☰
Haziran 2024
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Gençlik, Genel, Manşet, Toplum » TGB: FAHRİZADE TÜM MAZLUM MİLLETLERİN ŞEHİDİDİR
TGB: FAHRİZADE TÜM MAZLUM MİLLETLERİN ŞEHİDİDİR

Türkiye Gençlik Birliği Genel Başkanı Yıldırım Gençer, İran İslam Cumhuriyeti’nin Savunma Bakan Yardımcısı ve Nükleer Programının yöneticisi Muhsin Fahrizade’nin hain bir saldırıyla şehit edilmesi üzerine sosyal medya hesabı üzerinden başsağlığı diledi.

Paylaşımında ABD emperyalizmi ve İsrail siyonizminin çaresizlik içinde olduğu için alçakça saldırılar gerçekleştirdiğin vurgusu yapan Gençer, Türk gençliği ve TGB adına İran Devleti ve milletine başsağlığı diledi.

TGB Genel Başkanı Yıldırım Gençer’in başsağlığı paylaşımı şöyle:

Komşumuz ve kardeşimiz İran Devletinin ve Milletinin başı sağ olsun.

İran İslam Cumhuriyeti’nin Savunma Bakan Yardımcısı ve Nükleer Programının yöneticisi Muhsin Fahrizade’nin hain bir saldırıyla şehit edilmesi yüreğimizi dağlamıştır.

Bütün cephelerde kaybeden ABD emperyalizmi ve İsrail siyonizmi, çaresizlik içinde olduğu için böyle alçakça saldırmaktadır. İnsanlığın en büyük düşmanı olan bu şer ekseninin menfur terör saldırısını şiddetle kınıyoruz.

Muhsin Fahrizade yalnız İran’ın değil, tüm mazlum milletlerin şehididir. Anısı, emperyalizme karşı mücadele eden bütün ülkelerin mücadelesinde yaşayacaktır. İsmi, Batı Asya’nın zafer anıtlarında yerini alacaktır.

Türk gençliği ve Türkiye Gençlik Birliği olarak İran Devleti ve Milletine derin dayanışma duygularıyla başsağlığı diliyoruz.

📆 30 Kasım 2020 Pazartesi 16:33   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR