MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, İlçeler, Manşet, Toplum » Üsküdar’ın ‘en’leri Yemekte Buluştu
Üsküdar’ın ‘en’leri Yemekte Buluştu

Üsküdar ’En’lerini Arıyor” Eğlenceli Atletizm Ligi Yarışması finallerinde kazanan 300 öğrenci, aileleriyle birlikte, düzenlenen yemekte bir araya geldi. Öğrencileri ve ailelerini ağırlayan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Gençler için spor en iyi arkadaştır” dedi.

 
Üsküdar Belediyesi’nin ’Toplumda Sporu Tabana Yayma ve Geliştirme Projesi’ kapsamında Üsküdar’daki 64 ilköğretim okulunda okuyan yaklaşık 67 bin öğrencinin sportif olarak taranması sonrası belirlenen 300 öğrenci, aileleri, öğretmenleri ve spor hocalarıyla birlikte Üsküdar Belediyesi Nikah Sarayı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemekte bir araya geldi.
“GENÇLER İÇİN SPOR EN İYİ ARKADAŞTIR”
Düzenlenen yemekte öğrencilerle yakından ilgilenen Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Üsküdar’da yaşıyor olmaktan her zaman gurur duyduk. İnşallah bu gururumuz, bu mutluluğumuz artarak devam edecektir. Bu ekip ruhu devam ettiği sürece Üsküdar’da durmadan, yorulmadan şampiyonlar çıkarmaya devam edeceğiz. Gençler için spor en iyi arkadaştır. Sağlık en iyi arkadaştır, kültür sanat en iyi arkadaştır, eğitim en iyi arkadaştır, iş en iyi arkadaştır.  Dolayısıyla bu güzel Üsküdar’ımızda bu güzel arkadaşlarla sevgili gençlerimizi buluşturmak istiyoruz. Tam 67 bin gencimiz arasından yapılan yarışmalarda ’En’leri araya araya toplam 83 tane gençlerimizi keşfetmiş durumdayız. Bu gençlerimizin biz yakasını bırakmayacağız. Özellikle kıymetli annelerimize, babalarımıza sesleniyorum.  Çocuklarımızı bu çalışmalara, antrenmanlara mutlaka göndermelisiniz” dedi.

📆 16 Mart 2016 Çarşamba 15:59   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR