MENÜ ☰
Ramazan Ayınecdet-cam-akademi
Mart 2023
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, Manşet, Toplum » VAKIF EMEKLİLİK, ÜNİVERSİTELİ GENÇ GİRİŞİMCİLERİ DESTEKLİYOR
VAKIF EMEKLİLİK, ÜNİVERSİTELİ GENÇ GİRİŞİMCİLERİ DESTEKLİYOR

Vakıf geleneğine uygun, sosyal sorumluluk bilinciyle çalışan Vakıf Emeklilik, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından organize edilen EnterPrize Girişimcilik Yarışması’na sponsor olarak, iş fikirlerini hayata geçirmek isteyen üniversiteli genç girişimcileri desteklemeye devam ediyor.

 


Vakıf Emeklilik, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü (BUİK) tarafından organize edilen EnterPrize Girişimcilik Yarışması’na sponsor oldu. Yarışma, üniversiteli girişimcilerin iş fikirlerini hayata geçirebilmesi için fırsatlar sağlıyor. Vakıf Emeklilik, aynı zamanda özel yarışma kategorisinde açtığı üç başlık ile gençlere bireysel emeklilik sistemi ve hayat sigortası alanında sektörü değiştirecek geleceğin yenilikçi fikirlerini hayata geçirme fırsatını da sunuyor.

“Vakıf Emeklilik Özel Ödül” kategorilerinin ilk başlığı; BES ve Hayat Sigortası sektöründe sanal gerçeklik uygulamalarını içeriyor. İkinci başlık ise; Bireysel Emeklilik Sistemine genç nesli çekmek için onlara yönelik tasarruf ve sigorta bilincini artırmak amaçlı birikim/tasarruf platformu oluşturması olup üçüncü ve son başlık ise en iyi BES birikim simülasyonu platformu olarak belirlendi. Herkesin katılabileceği bu platformda, fon karması seçimleri ile herkesin kendi oluşturacağı simülasyonlar sonucu yılsonunda en yüksek getiriyi elde edene ödül verilecek platformun en çok ilgiyi çekmesi bekleniyor.

📆 07 Mart 2016 Pazartesi 13:08   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR