MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, Manşet, Toplum, Yaşamın İçinden » YENİ TİYATRO SEZONU BAŞLIYOR! KÜÇÜKÇİFTLİK BAHÇE TİYATROSU, 7 TEMMUZ’DA KAPILARINI AÇIYOR!
YENİ TİYATRO SEZONU BAŞLIYOR! KÜÇÜKÇİFTLİK BAHÇE TİYATROSU, 7 TEMMUZ’DA KAPILARINI AÇIYOR!

KüçükÇiftlik Park’ın, geçtiğimiz yıl tiyatrolara kapılarını açarak hayata geçirdiği KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda 2021 tiyatro sezonu başlıyor! Hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak tasarlanan sahnesi ve sürprizli programıyla KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu bir kez daha, hem tiyatroların hem de tiyatro severlerin nefes almasını sağlayacak.

7 Temmuz’da Tatbikat Sahne’nin “Bir Delinin Hatıra Defteri”yle başlayıp Dostlar Tiyatrosu’nun “Ahmed Arif – Şahdamarım”, Kumbaracı50’nin “Cyrano de Bergerac”, Davran Tiyatrosu’nun “Üçü Bir Arada”, Semaver Kumpanya’nın “Cimri”, Baba Sahne’nin “Bir Baba Hamlet”, Moda Sahnesi’nin “Yeni Bir Şarkı”, Kedi Sahne Sanatları’nın “Çamlıca’nın Üç Gülü”, Tiyatro HemHal’in “Sevgili Arsız Ölüm Dirmit” ve Mam’art’ın “BEN ANADOLU Yıldız Kenter’in Anısına Saygıyla” oyunlarıyla devam edecek olan program, prömiyerlere ve sevilen oyunların yeni yorumlarına da ev sahipliği yapacak.

KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de, bu yıl da URU organizasyonu ve Mey|Diageo kurumsal desteğiyle gerçekleşecek KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu, İstanbulluları havaların serinlediği sonbahar akşamlarına kadar açık havada tiyatronun iyileştirici gücüyle buluşturacak. Bilet fiyatlarının 60-180 TL arasında değişiklik gösterdiği oyunların başlama saati ise 21.00 olacak. Biletler oyun başlayana kadar online olarak Biletix’ten temin edilebilecek.

Galeri
📆 23 Haziran 2021 Çarşamba 01:13   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR