MENÜ ☰
10 Kasım
Aralık 2020
P S Ç P C C P
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Kartal, Manşet, Spor, Toplum » 4. Aydos Patika Yarışının İkinci Ayağı Koşuldu
4. Aydos Patika Yarışının İkinci Ayağı Koşuldu

 

4. Aydos Patika Yarışı’nun ikinci ayağı koşuldu. Koşuya katılan doğaseverler, zorlu arazi koşullarına rağmen birincilik için kıyasıya mücadele etti. 146 sporcunun katıldığı koşuda dereceye girenlere ödüller verildi.

 

 

Kartal Belediyesi ve Team Kronos işbirliğiyle düzenlenen 4. Aydos Patika Koşusu, doğa sporu tutkunlarını bir araya getirdi. 3 ayakta gerçekleştirilecek yarışın ikinci ayağında atletizm tutkunları Aydos ormanında ter döktü. Yarışlarda146 sporcu, zor arazi şartlarında birincilik için kıyasıya mücadele etti. 6 kilometrede patika yolları en hızlı şekilde koşan Umuthan Uyan birinci, İlhan Demir ikinci, Eray Ercan üçüncü olurken; 12 kilometrede ise birinci Önder Akay, ikinci Jacopo Gadanı ve üçüncü Mehmet Deniz Kesimer oldu. Kartal Aydos Ormanı 3. giriş kapısında gerçekleştirilen ödül töreniyle son bulan Aydos Patika Koşusu’nun 2. ayağında dereceye giren sporculara sponsor firmalar tarafından da hediyeler verildi.

 

AYDOS PATIKA KOSUSU

 

4. Aydos Patika Koşusunun 3. ayağı ise 9 Mart’ta gerçekleşecek.

 

 

4. Aydos patika koşusu 2. Ayağında dereceye giren sporcular şöyle:

 

 

6 KM SONUÇLARI

1

UMUTHAN UYAN

Erkek

1

ELENA POLYAKOVA

Kadın

2

İLHAN DEMİR

Erkek

2

BURÇİN ÖMÜR

Kadın

3

ERAY ERCAN

Erkek

3

SİBEL YOKUŞ

Kadın

12 KM SONUÇLARI

18-29 yaş kategorisi

1

ÖNDER AKAY

Erkek

1

HANİFE EBRU DÖNMEZ

Kadın

2

JACOPO GADANI

Erkek

2

KATİFE KESKİN

Kadın

3

MEHMET DENİZ KESİMER

Erkek

3

ANNA PANINA

Kadın

30-34 yaş kategorisi

1

MAHMUT YAVUZ

Erkek

1

AYSEN SOLAK

Kadın

2

MEHMET ÖZTÜRK

Erkek

2

ZEYNEP İNKAYA

Kadın

3

CÜNEYT ADALI

Erkek

3

CORALINE CHAPATTE

Kadın

35-39 yaş kategorisi

1

SELÇUK SABUNCU

Erkek

1

ÖZLEM GÜNDÜZ

Kadın

2

CENGİZ KARAMANLI

Erkek

2

ASLI ÖKTENER KÖSE

Kadın

3

MURAT AKKAYA

Erkek

40-44 Yaş kategorisi

1

MEHMET ALİ ELALTUNKARA

Erkek

1

YASEMİN GÖKTAŞ

Kadın

2

HÜSEYİN HAŞHAŞ

Erkek

2

AYLİN SAVACI ARMADOR

Kadın

3

İSA ATAR

Erkek

45-49 yaş kategorisi

1

SEBAHATTİN ÇİNKILIÇ

Erkek

1

GÜLSEREN YILDIZ

Kadın

2

ALİ DÜZDAŞ

Erkek

3

FETİH ÇELİKSÖZ

Erkek

50-54 yaş kategorisi

1

PHILIP WEST

Erkek

1

FATMA SIKI

Kadın

2

ŞAHAN İLSEVEN

Erkek

3

MUAMMER BÜYÜK

Erkek

55 ve üzeri yaş kategorisi

1

NECAT HÜMMET

Erkek

1

BAKİYE DURAN

Kadın

2

MUSTAFA DEMİRTAŞ

Erkek

2

NAİME VAROL

Kadın

3

MUSTAFA YENEN

Erkek

 

AYDOS PATIKA KOSUSU -kartal-belediyesi

 

Galeri
Etiketler: , ,
📆 17 Şubat 2014 Pazartesi 14:09   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

PİYASALAR

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

Sıra Takım O G B M A Y Av. P Eleme veya küme düşme
1 Başakşehir 34 20 9 5 65 34 +31 69 2020-21 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşaması
2 Trabzonspor[a] 34 18 11 5 76 42 +34 65
3 Beşiktaş 34 19 5 10 59 40 +19 62 2020-21 UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu
4 Sivasspor 34 17 9 8 55 38 +17 60 2020-21 UEFA Avrupa Ligi grup aşaması
5 Alanyaspor 34 16 9 9 61 37 +24 57 2020-21 UEFA Avrupa Ligi üçüncü eleme turu
6 Galatasaray 34 15 11 8 55 37 +18 56 2020-21 UEFA Avrupa Ligi ikinci eleme turu
7 Fenerbahçe 34 15 8 11 58 46 +12 53
8 Gaziantep 34 11 13 10 49 50 -1 46
9 Antalyaspor 34 11 12 11 41 52 -11 45
10 Kasımpaşa 34 12 7 15 53 58 -5 43
11 Göztepe 34 11 9 14 44 49 -5 42
12 Gençlerbirliği 34 9 9 16 39 56 -17 36[b]
13 Konyaspor 34 8 12 14 36 52 -16 36[b]
14 Denizlispor 34 9 8 17 31 48 -17 35[c]
15 Çaykur Rizespor 34 10 5 19 38 57 -19 35[c]
16 Yeni Malatyaspor 34 8 8 18 44 51 -7 32[d] Küme düşme kaldırıldığı için ligde kaldı.[2]
17 Kayserispor 34 8 8 18 40 72 -32 32[d]
18 MKE Ankaragücü 34 7 11 16 31 56 -25 32[d]