MENÜ ☰
.
Şubat 2024
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Ataşehir, Genel, İlçeler, Manşet, Toplum » Mustafa Sarıgül, Başkan İlgezdi’yi ziyaret etti
Mustafa Sarıgül, Başkan İlgezdi’yi ziyaret etti

30 Mart 2014 Yerel Seçimleri’nde Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Sarıgül, CHP İlçe Belediye Başkanlarını ziyaretlerini sürdürüyor. Mustafa Sarıgül teşekkür ziyaretleri kapsamında Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi makamında ziyaret etti. Ziyaret sonrası basın mensuplarıyla buluşan Sarıgül ve İlgezdi gazetecilerin soruları cevapladı.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Mustafa Sarıgül’ün ziyaretinden onurlandıklarını dile getirerek, “Hedefimiz İstanbul’da seçimi almaktı. Olmadı ancak biz bu seçimi kaybetmedik. Partimizin siyasetine çok büyük emekleri olan sayın Sarıgül Başkanı biz gençlik kollarından beri tanıyoruz. Temennimiz kendisini daha iyi noktalarda görmektir. İnanıyorum kendisinin de daha iyi hedefleri vardır” dedi.

Mustafa Sarıgül de Ataşehir’in son derece önemli bir ilçe olduğunu, yerel seçimlerde Ataşehir’de büyük bir başarı kazanıldığını vurgulayarak, “Bu başarı Belediye Başkanımızın, İlçe Başkanımızın ve bütün çalışma arkadaşlarımızın kararlı, uyumlu ve verimli çalışmasının sonucu Ataşehir’de sağlanmıştır” dedi.

Başkan İlgezdi’yi seçim başarısı nedeniyle bir kez daha kutlayan Sarıgül şunları söyledi: “Din, dil, ırk, kültür farkı gözetmeden vatandaşlara hizmet sunan Battal Başkan, Cumhuriyet Halk Partili olmanın onurunu, gururunu her zaman yaşadı. Ama hizmetlerinde hiçbir zaman siyasi ayrımı gözetmedi. Özellikle camilere, inanç ve kültür merkezlerine verdiği hizmetler bence gerçekten bütün Cumhuriyet Halk Partililerin örnek alması gereken çok önemli bir anlayıştır. Ataşehir’deki başarının göstergesi kararlı olmaktır, verimli ve de uyumlu olmaktır. Ataşehir’de bir kararlılık var, kararlı olunca verimlilik oluyor, verimlilik olunca uyum oluyor.”

📆 06 Mayıs 2014 Salı 17:42   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

ANKET

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR