MENÜ ☰
necdet-cam-akademi
Şubat 2023
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  
Realty House Gayrimenkul
İstanbul 34 Gazetesi » Genel, İlçeler, Kartal, Manşet, Sağlık, Toplum » Sektörünün en iyisi ”DentaPort” ağız ve diş sağlığı
Sektörünün en iyisi ”DentaPort” ağız ve diş sağlığı

Dentaport ağız ve diş polikliniği yerel basınla kahvaltıda buluştu.

denta-6

Toplantı Dentaport Ağız ve Diş hastane koordinatörü Emel Bağcı’nın hoş geldiniz konuşmasıyla başladı basın mensuplarının kendini tanıtmasından sonra Dentaport Ağız ve Diş polikliniği hakkında kısaca bilgilendirme yaptı .

 

 

YATIRIMCILAR 1950’DEN BU YANA KARTAL’LI

 


1950’den bugüne Kartal’da ticaret yapan Turan kardeşler firması sektörleri dışında bir yatırım yaptılar. Hakan Turan ve Bayram Turan’ın girişimleriyle yapılan sağlık sektöründeki bu yatırım 4 aydır faaliyette bulunmaktadır.
En iyi kalitede hizmet vermekte olup profesyonel doktor ekibiyle Kartal’da böyle bir boşluğun olduğunu düşünülerek bu kurum açılmış bulunmaktadır dedi.
Neden kartal ? diye soran basın mensuplarına Hakan TURAN cevap verdi.

denta-3  denta-5

 
KARTAL BANKALAR VE DERSANELER BÖLGESİ OLMAKTAN ÇIKMASI LAZIM…

 
Kartal’ın dershaneler bölgesi olmaktan çıkması gerektiğini düşünüp bu tür yatırımlara Kartal’da ihtiyaç olduğunu ve insan sağlığının önce ağızdan başladığını bunun içince çok ciddi araştırmalar yaptıklarını ve bu araştırmalar neticesinde böyle bir yatırımı Kartal’a yapmanın iyi olacağını düşündük.

 

 

denta-4

 
Kartal vatandaşının çocuğunu ayrı kendini ayrı tedavi merkezlerine götürmemesi gerektiğini ve bir ailenin tüm fertlerinin ağız ve diş sağlığıyla ilgili tüm tedavilerin aynı çatı altında olması için son teknolojiye sahip ,hijyenik ve deneyimli personele sahip hastanemizi kurduk.

 

ZİHİNSEL ENGELLİLERE DE DİŞ HASTANESİ AÇMAYI PLANLIYORUZ…!

 


Sadece bu hastanemizle kalmayıp sektörde öncü olmak adına konseptimizide genişleterek ağız ve diş sağlığı sektöründe poliklinikler zinciri kurmayı düşünüyoruz.
Diğer bir projemizde Türkiye’de ilk olacak olan Avrupa destekli Zihinsel engelli vatandaşlarımızın yararlanabilecekleri bir hastane açmayı düşünüyoruz.

 

 

denta-2

 
Avrupa destekli bu proje hayata geçtiği zaman vatandaşlarımıza faydalı olacağını ve Ülkemizde çok önemli bir açığı kapatacağına inanıyorum ve bu süreçte siz değerli basın mensuplarınında desteklerini bekliyorum ve sizlerle beraber büyümeyi hedefliyoruz dedi ve sözlerine şöyle devam etti.

 
Sağlık öyle bir sektörki hiç bir şekilde reklam anlamında tanıtım yapamıyorsunuz kanunlar buna müsade etmiyor, işyerinize asılacak olan tabelanın ebatını ve şeklini bile Sağlık Bakanlığı belirliyor.

 

 

Biz bu zor şartlara rağmen yatırım yapmaktan korkmadık ve bu güzel hastanemizi siz Kartal’lıların hizmetine sunduk.
Basın mensuplarından gelen diğer bir soru ise; Devletten teşvik alıyormusunuz ?
Hakan Turan kesinlikle hayır böyle bir teşvik desteği yok , olmadı da tamamen kendi öz sermayemizle yaptığımız bir yatırım ….
Toplantının sonrasında basın mensuplarına hastaneyi gezdiren Hakan Turan, Emel Bağcı ve Aydın Er hastane hakkında teknik bilgi verdiler.
Son derece modern ve hijyenin bir ortama sahip olan hastane gerçekten Avrupa standartlarına sahip bir hastane görünümündeydi.
Sektörün son sistem tüm imkanları kullanılmış ve tamamen hasta memnuniyetine odaklanılmıştı. Yatırım öncelikle ticari kaygı gütmemiş olduğu çok net görülüyordu.
Muayene odalarının herbirine bir isim verilmiş ,hastanenin ismide ”Denta Port” yani sığınılacak liman anlamına geliyordu.
Toplantı son olarak personelle fotoğraf çektirilmesiyle son buldu.

 

denta -1

 

Galeri
📆 13 Ekim 2014 Pazartesi 18:45   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

PİYASALAR