MENÜ ☰
ARTDUŞ
Temmuz 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
.
İstanbul 34 Gazetesi » Belediye, Genel, İlçeler, Manşet, Sağlık, Toplum, Tuzla » Tuzla Belediye Başkanı Eren Ali Bingöl: Her Emekçi Güven İçinde Çalışabilmeli
Tuzla Belediye Başkanı Eren Ali Bingöl: Her Emekçi Güven İçinde Çalışabilmeli

4-10 Mayıs İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası kapsamında açıklamalarda bulunan Tuzla Belediye Başkanı Eren Ali Bingöl, “Her emekçinin güven içinde çalışması gerekir. Bu kapsamda iş yerlerinde alınacak önlemlerin önemini yeniden hatırlıyor ve tüm iş alanlarında bu bilincin artmasını temenni ediyorum” dedi.

Başkan Bingöl, iş güvenliği konusuna özel bir önem atfederken, her mesleğin kendine özgü zorluklarının olduğunu, İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası’nın bu zorluklara dikkat çekmek ve bilinç oluşturmak için kritik bir fırsat sunduğunu ifade etti. İş kazalarının önlenmesi için sıfır toleransın gerekliliğine işaret eden Bingöl, Tuzla Belediyesi olarak iş sağlığı ve güvenliğine büyük önem verdiklerini belirtti.

“TEK BİR PERSONELİMİZİN BURNU BİLE KANAMAYACAK”

Hedefin daima sıfır iş kazası olması gerektiğini vurgulayan Başkan Eren Ali Bingöl, “Tuzla Belediyesi olarak iş sağlığı ve güvenliğine sonuna kadar önem verdik, veriyoruz. Tüm şantiye alanlarımızda iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini sonuna kadar uygulamamız lazım. Çünkü bu öyle bir iş ki, bir gün ya da bir saniye önemsemezsin Allah korusun geri dönülmez hatalara sebep olabilir. Bu dönemde aldığımız önlemler sayesinde tek bir personelimizin burnu bile kanamayacak” şeklinde konuştu. 

İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası’nın, iş güvenliği bilincinin artması ve iş kazalarının önlenmesi adına önemli bir fırsat sunduğunu vurgulayan Eren Ali Bingöl, tüm çalışanlara güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı temin etme konusundaki kararlılığını yineledi.

📆 07 Mayıs 2024 Salı 10:35   ·   💬 0 yorum   ·  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAŞAMIN İÇİNDEN

RÖPORTAJLAR

YAZARLAR

ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

PİYASALAR